Silindirik Modüler Su Deposu

Project Description

PASLANMAZ ÇELİK YA DA GALVANİZLİ

Silindirik Modüler Su Deposu

Endüstriyel Yapılar, Hastaneler, Eğitim Kurumları, Alışveriş Merkezleri, Tarım ve Hayvancılık Tesisleri, Üniversiteler, Oteller, Okullar, Askeri Birlikler

Çok sıralı cıvatalı modüler silindirik modüler su depoları çok büyük kapasitelerde sorunsuz imal edilebilirler. Cıvatalı silindirik su depolarının konstrüksiyonu çok mukavimdir, ileride sorun yaratabilecek gergi ve takviye ihtiva etmez.

Büyük kapasiteli depolar için en iyi alternatiftir, tüm bağlantıları cıvatalı olarak bağlantı yapılır. Paslanmaz, Galvaniz, Kaplamalı veya Boyalı silindirik su deposu olarak üretilebilir. Kullanma suyu, yangın suyu, içme suyu depolamakta ve de çok yaygın tarımsal sulamalarda kullanılabilir.

Depreme, donmaya ve Ağır hava şartlarına dayanıklıdır. Kullanılacak sıvının ve suyun özelliklerine göre depo iç ve dış yüzeyleri özel boyalar ve kaplamalarla kaplanabilir.

Modüler depolar için dünyanın en sağlam konstrüksiyonuna sahip Modüler Su Deposu tipidir. En ağır deprem , rüzgar ve kar yüklerine mukavim olacak şekilde dizayn edilebilirler.

Instagram